Harry Potter
Prijavite se sedaj!
Obilico zabavnega pisanja, tekanja po Bradavičarki in odkrivanja njenih skrivnosti!
Zmage v Quidditchu in še mnoge druge zabavne preiskušnje!

Join the forum, it's quick and easy

Harry Potter
Prijavite se sedaj!
Obilico zabavnega pisanja, tekanja po Bradavičarki in odkrivanja njenih skrivnosti!
Zmage v Quidditchu in še mnoge druge zabavne preiskušnje!
Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Dvorana Skrivnosti
Dekliška spalnica EmptyPet Feb 05, 2010 12:25 am by Harry Arkhen

» Dnevna soba
Dekliška spalnica EmptyTor Feb 02, 2010 8:55 am by Harry Arkhen

» Bradavičarski park
Dekliška spalnica EmptyTor Feb 02, 2010 12:41 am by Rain Esther Willow

» Eve Snape-Evans
Dekliška spalnica EmptySre Jan 27, 2010 8:26 pm by Harry Arkhen

» Sobana KŽTD
Dekliška spalnica EmptySre Jan 06, 2010 11:09 pm by Harry Arkhen

» Spolzgadovsko omizje
Dekliška spalnica EmptySre Jan 06, 2010 1:12 am by Rain Esther Willow

» Sarah M. T. Moonlight
Dekliška spalnica EmptyNed Jan 03, 2010 12:15 am by Sarah M. T. Moonlight

» Bertrum Le Blizzard
Dekliška spalnica EmptyNed Dec 27, 2009 1:55 am by Bertrum Le Blizzard

» Loryna Isabelle A. Malfoy
Dekliška spalnica EmptyPet Dec 25, 2009 7:56 pm by Loryna Isabelle A. Malfoy


Dekliška spalnica

Go down

Dekliška spalnica Empty Dekliška spalnica

Objavlja by Emma Sanier Pet Jun 05, 2009 5:12 pm

Spalnica s petimi rdečimi posteljami, v katerih spi pet deklet. Postelje so zakrite z škrlatnim baldahinom, pokrite pa s zlato odejo.

Emma Sanier

Število prispevkov : 279
Join date : 14/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Dekliška spalnica Empty Re: Dekliška spalnica

Objavlja by Gost Sre Jun 17, 2009 5:33 pm

Vstopila je v svojo sobo. V njej je ležalo pet postelj, zraven njih pa pet kovčkov. Vsak kovček pa je ob sebi imel eno žival. Le eden je bil izjema. Samellin kovček. Na kovčku je sedela njena mačka, zraven nje pa njena črna sova. V sobi je bila sama (če ne štejemo živali). Pohitela je k pisalni mizi. Na njej je bil majhen kos pergamenta, ter črnilo. Na list papirja je s svojo lepo pisavo napisala:

Draga Emma!
Vem da se bomo bolj malo videle, ter pogovarjale (najbrž samo pri pouku, pa še takrat bolj težko), zato tebe sprašujem, če se strinjaš, da se bomo kdaj zvečer dobile, in to na skrivaj.
Če si za, mi prosim sporoči, do takrat bom Wanixa pustila pri tebi.

P.S.
Če te skrbi zaradi Filcha, če se bomo srečevale zvečer, raje ne skrbi, saj poznam kar nekaj urokov, ti pa tudi.

To je hitro nakracala, nato pa pismo zložila, ter ga pomolila Wanixu. Ta ga je s kljunom prijel, ter jo pričakujoče pogledal.
"Emma Sanier. Tisto dekle, ki je potovalo z nami." Wanix je pokimal. Samell mu je odprla okno, Wanix pa je odletel. Nekaj časa je še gledala za njim, nato pa se sproščeno ulegla v posteljo, ter zazrla v rdečo zaveso.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Dekliška spalnica Empty Re: Dekliška spalnica

Objavlja by Gost Pon Jun 22, 2009 8:42 pm

Samell je že skoraj zaspala, ko se je vrnil Wanix, z Emminem odgovorom. V zahvalo mu je dala priboljšek. Ta ga je hlastno pojedel, nato pa je popil vode, ki je bila v kletki. Medtem je Samell prebrala pismo:
Draga Samell!

Ne veš, kako vesela sem, da si mi pisala. Glede vsebine tvojega pisma se popolnoma strinjam. Dvomim, da se bova lahko kaj dosti videvale, zato bi se lahko videvale ponoči. Mislim, da mi je že sedaj všeč misel, da bom kršila pravila. Upam, da bova še naprej dobri prijateljici,


Emma
Samell bi kmalu poskočila od veselja. Tudi njej je bilo všeč, da se bosti dobivali ponoči, ter bosti zanjali norčije. zaprla je okno, nato pa se ulegla v posteljo, ter zaspala.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Dekliška spalnica Empty Re: Dekliška spalnica

Objavlja by Gost Pon Jun 22, 2009 8:49 pm

Samell se je nenadoma zbudila iz sanj. Bile so sanje o tej šoli, a ko se je zbudila, ploh ni mogla vrjeti da je tukaj. Pogledala je skozi okno. Imela je prekrasen razged. Wanix je zacvili. "
Hej, saj nisem pozabila nate! Niti nate ne, Lil!" Obema je dodala hrane, ter vode. Kmalu sta se skupaj igrala. Hitro se je oblekla, ter stekla v veliko dvorano na hiter zajtrk.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Dekliška spalnica Empty Re: Dekliška spalnica

Objavlja by Gost Sre Jun 24, 2009 12:56 pm

Samell je hitro pritekla nazaj v svojo spalnico. Pograbila je svojo torbo ter vanjo hitro položila učbenik za spreminjanje oblike. Notri je hitro še dala svoje rdeče-zlato pero ter nekaj črnila, nato pa odskakljala po stopnicah navzdol.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Dekliška spalnica Empty Re: Dekliška spalnica

Objavlja by Gost Ned Avg 09, 2009 2:46 pm

Naredila je hitro kakor je mogla: Odložila zvezke, ter pobrala učbenik za rastlinoslovje. Hitro je stekla k rastlinjakom, reen bo zamudila na uro, ki so jo imeli s Spolzgadovci.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Dekliška spalnica Empty Re: Dekliška spalnica

Objavlja by Gost Pon Avg 24, 2009 4:17 pm

Uff, tale ura je pa hitro minila. Samo zapisoval smo si. Imamo pa res srečo. Kaj za boga milega pa je to? Ob okno se je zaletaval majhen netopirček, ki je imel na noggo privezan tulec papirja. Hitro je odprla okno ter ga spustila notri. Prepoznala je Emminega netopirja, zato je vzela pismo ter ga prebrala.

Draga Samell!

Spoznala sem neko zelo prijazno Drznvraanovko, ki je z mano v spalnici. Vesela bi bila, če bi se tudi vidve spoznale. Kaj praviš na nočni sprehod, da si ogledamo grad?
Emma
P.S.:Čimprej odpiši!


Od veselja bi skoraj poskočila do stropa. Obrnila je papir, ter nanj nakracala odgovor.

Ja, seveda bom prišla!! Kako je sicer potekal tvoj dan? Kje se dobimo? Kako ji je ime? Kakšne izgleda??

Hitro odpiši

Samell

Privezala je sporočilce netopirčku, ter mu dala sovji pribolšek. Ker ga ni pojedel ga je spustila skozi okno, ter še nekaj minut zrla za njim.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Dekliška spalnica Empty Re: Dekliška spalnica

Objavlja by Gost Sre Avg 26, 2009 8:04 pm

Vesela sem, da se strinjaš. Prvi dan se mi je zdel precej uredu, razen napojev. Čeprav sva obe s Sarah(tako je ime Drznvraanovki) opravile dobro, je učitelj zelo neprijazen. Dal nam je nalogo!! Sarah ima svetle lase in je drobna, kot medve. Po mojem bi se lahko dobile na zelenici pri rastlinjakih. Samo paziti moramo, da nas ne dobijo.

Odpiši, če se strinjaš,

Emma
P.S.: nazaj pošlji svojo sovo, saj je Twig že utrujen.

Pobožala je Twiga pod brado. "Saj vrjamem, da si utrujen...Te bo Wanix nesel." Znova je obrnila list, a ko je opazila, da je že poln, ga je vtknila v žep. Moram ga bom uničiti. Zamrmrala je besede, list se je vžgal, in kmalu je nastal kupček pepela. Vzela je nov list ter znova napisala. "Bo sploh znala prebrati?"

Jaz sem imela srečo. Nič naloge nisem dobila... Pa nikar ne bodi zavistna. Sicer pa, se strinjam, kar vzemi Sarah s seboj...Dobimo se čez pol ure na dogovorjenem mestu.
SE VIDMO!

P.S.
Sporočilo takoj uniči!!
Privezala ga je na njeno sovo, nanj pa še položila netopirčka. "Nikar grdo ne glej! Odnesi ga k Emmi. Pa pazi da pisma ne prestrezejo." Wanix je odletel, Samell pa je počakala še deset minut, z vsak sučaj, če bi mogoče Emma odpisala.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Dekliška spalnica Empty Re: Dekliška spalnica

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu